Zaczarowana Furmanka

Nasza oferta

Nasza oferta jest zróżnicowana i elastyczna. Tworzymy dopasowane oferty w oparciu o krótki wywiad dotyczący Waszych oczekiwań, wyobrażeń, tematyki, dekoracji, atrakcji czy cateringu.

Zaczarowana Furmanka pełna możliwości

    • Sercem naszego zakątka jest drewniana stodoła, która może pomieścić podczas wydarzenia około 100 osób. Bardzo zależało nam, aby zachować oryginalny wygląd stodoły, ponieważ nadaje jej to wyjątkowy charakter i tworzy niepowtarzalny klimat. Obok stodoły znajdują się dodatkowe toalety dla gości.
    • Dobudowaną przestrzeń tworzy zadaszony parkiet, który stanowi idealne miejsce do tańców i swawoli.
    • Odetchniecie w siedlisku, w którym znajduje się kuchnia, łazienki, pokoje gościnne, pokój dzienny oraz zewnętrzny mini taras z miejscami do siedzenia (dla gości siedliska degustacja zaczarowanych eliksirów.
    • Sielskiego charakteru dodają grill ogniskowy oraz balia ogrodowa.
    • Wszystkim naszym gościom oferujemy gratisowe lemoniady podczas przyjęcia i nie liczymy sobie żadnego korkowego.
Cała działka na Waszą wyłączność!

Zaczarowana Furmanka kocha odważne pomysły. Chcemy Wam dawać szczęście i pomóc Wam wcielić Wasze marzenia w rzeczywistość. Współpracujemy z szeroko rozwinięta gamą specjalistów, których zadaniem jest nakierunkowanie Was i organizacja niepowtarzalnej i wyjątkowej uroczystości. Nasza rada? Pozwólcie nam pomóc w organizacji wesela waszych marzeń, a wtedy Wy znajdźcie czas tylko dla siebie, we dwoje.
Do odważnych świat należy:
– konkurencje zręcznościowe,
gra w badmintona, plecenie wianków, wykonywanie tymczasowych tatuaży, oglądanie gwiazd przez lunetę- to tylko kilka naszych propozycji na uatrakcyjnienie waszego przyjęcia.

Pragniesz ślubu, który zapada w pamięć? Otwórz się na magię.