Zaczarowana Furmanka

Tu, gdzie króluje magia

Zaczarowana furmanka nie tylko spełni Wasze najskrytsze marzenia, ale również napełni Was pozytywną energią

Anielskie czwórki

Romantyczna nazwa wsi, w której się znajdujemy, brzmi Antolka, nasz numer to 44. Anielski numer 44 niesie ze sobą wibracje numeru 4 o zdwojonej sile. Numer 4 rezonuje z atrybutami stabilności, wsparcia, umiejętności i poczucia wartości, wewnętrznej mądrości i poczucia jedności, tworzenia stabilnych fundamentów dla siebie i innych, starań i siły woli, ciężkiej pracy i osiągania sukcesów.

Gliniane Uszko

Stworzyliśmy Wam możliwość umieszczenia garnuszka z Waszymi imionami oraz datą ślubu na znak przypieczętowania Waszej miłości. Jak głosi legenda, pary, które zdecydują się razem zawiesić garnuszek na Glinianym Uszku, będą przez lata tylko pogłębiać swoją miłość.

Senna jabłoń

Jabłoń to symbol sił życiodajnych, miłości, zdrowia, urody i pomyślności. Według legend jabłoń oferuje wieczną młodość każdemu, kto spożyje jej owoce. Jest symbolem płodności i środkiem do nieśmiertelności. Nasi goście mają okazję skosztować zaczarowanych jabłek.

Kobieca błogość

Nad parkietem tanecznym znajduje się dzika czereśnia, symbol zmysłowości. Kontakt z czereśnią podobno pomaga paniom odnaleźć kobiecość, uwierzyć w siebie oraz w to, że życie niezależnie od wieku może być piękne. Kiedyś czereśnie traktowano jako afrodyzjak do pobudzania zmysłów – były też symbolem płodności kobiecej. Zakochane panny maczały w wodzie zerwane gałęzie i „chrzciły” nimi swoich wybrańców serca.

Stroyne kaśtańce

Miejsce na naszej działce, gdzie możecie wejść z nami w świat magicznych rytuałów. Kasztany mają cechę absorbowania negatywnej energii. Wystarczy zerwać parę, umieścić pod posłaniem i ot! Nasz organizm regeneruje siły, nasz sen się poprawia, a serducha naturalnie wypełniają się uczuciem.

Płodny Perun

Dąb jest nieśmiertelnym i kosmicznym drzewem. Żołądź zawiera w sobie całą esencję dębu. Symbolizuje pierwotne nasienie, płodność, pomyślność, jądro dębowej “duszy”. Owoce dębu włożone pod poduszkę w sypialni małżeńskiej zapewnią mężczyźnie potencję seksualną, a kobiecie przynoszą płodność.